Ciało kobiety znaleziono na terenie zakładów dziewiarskich

Po dawnych zakładach dziewiarskich Diana została już tylko infrastruktura. Niedawno dokonano w tamtym miejscu makabrycznego odkrycia. Otóż w miejscu tym odnaleziono ciało kobiety, choć na ten moment nie wiadomo wiele na ten temat. Policja rozpoczęła swoje dochodzenie, ale nie śledczy nie wyciągają pochopnych wniosków. Zaznaczają jednak, że nie da się wykluczyć zbrodni.

Teren dawnych zakładów dziewiarskich dzisiaj należy już do zabytkowych budowli. Jeśli interesuje Cię temat zabytków, kliknij tutaj.

Co zrobić, jeśli znajdziemy zwłoki?

Co powinniśmy zrobić, jeśli przypadkowo trafimy na czyjeś zwłoki? Oczywistym jest, że nikt nie chciałby się znaleźć w takiej sytuacji, ale nie możemy wykluczyć, że coś takiego rzeczywiście się może przydarzyć. Jeśli już do takiej sytuacji dojdzie, to dobrze by było, abyśmy wiedzieli, jak się zachować. A więc jakie są zasady postępowania?

Przede wszystkim nie każde leżące ciało to oznacza od razu martwego człowieka. Czasami może to być osoba nieprzytomna, nietrzeźwa lub po prostu z jakiegoś powodu leżąca. Jeśli więc zatroszczymy się o jej dobro, to powinniśmy najpierw spróbować się odezwać. Zapytać, czy coś się stało i czy ta osoba potrzebuje pomocy. Jeśli nie będziemy słyszeć odpowiedzi, to istnieje ryzyko, że człowiek ten nie żyje.