Nadleśnictwo Sulechów buduje wieżę widokową

W okolicach Sulechowa mamy bardzo dużo ładnych zielonych miejsc. Niestety nie ma zbyt wielu punktów widokowych, z których moglibyśmy je podziwiać. Teraz jednak pojawi się taka możliwość, gdyż Nadleśnictwo Sulechów planuje zbudowanie specjalnej wieży, z którego będziemy mogli oglądać okolicę. Będzie to nie tylko ciekawe miejsce na spacer dla lokalnych mieszkańców.

Nadleśnictwo informuje, że otrzymało już wszystkie konieczne zezwolenia. To jednak nie wszystko, bo teraz czas na najtrudniejsze zadanie. Jest nim oczywiście pozyskanie potrzebnych środków, co nie jest aż takie łatwe. Czy projekt zostanie odpowiednio sfinansowany?

Przeczytaj także: Co robić z dziećmi w Sulechowie?

Nowa wieża widokowa. Tego brakowało

W okolicy brakuje dobrego punktu widokowego i mieszkańcy to doskonale wiedzą. A przecież oglądanie widoków przy zachodzącym słońcu to idealny plan na romantyczny spacerów. Nie inaczej jest w przypadku zwykłego spędzania czasu ze znajomymi na świeżym powietrzu.

Nowie wieża ma powstać w okolicy Radowic. Według planu ma sięgać wysokości od 30 do 40 metrów i będzie można z niej obserwować panoramę lasu. Jeśli tylko uda się zebrać środki, będzie możliwe przystąpienie do realizacja.