Empiria Orion Sulechów nie dała rady Aresowi

Właśnie zakończyły się derby województwa lubuskiego w siatkówce kobiet. Empiria Orion Sulechów stanęła do walki z Aresem Nowa Sól, ale niestety rozgrywki skończyły się wygraną tego drugiego klubu.

Siatkarki nie tracą jednak ducha walki. Jedne przegrane derby to nic wielkiego, zwłaszcza, że przed zawodniczkami jeszcze wiele meczów, których wyniki wpłyną na reputację drużyny. Kibice również są świadomi kondycji, jaką w tym momencie charakteryzują się zawodniczki. Zamiast ponurych nastrojów dominują duma i oczekiwania na następny sezon.

W jakiej kondycji są sulechowskie siatkarki?

Czy zawodniczki z Sulechowa są w tym sezonie w wystarczająco dobrej kondycji, aby móc się nie pochwalić? Sposób, w jakie aktywnie poruszają się po boisku, jest dowodem na to, że tak. Na dużą pochwałę zasługuje również trener, który doskonale wie, jak doprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa.

Nie a się ukryć, że Empiria Orion Sulechów zawsze miała szczęście do dobrego przewodnictwa. Trenerzy tej drużyny zawsze wykonywali swoją pracę na światowym poziomie i ta passa się nie skończyła.