Co robić z dziećmi w Sulechowie?

Wycieczki z dziećmi potrafią być naprawdę wymagające. Dają jednak wiele radości zarówno maluchom, jak i rodzicom, dlatego nie warto z nich rezygnować. Tym bardziej jeśli wybierasz się do Sulechowa, ponieważ to miejsce ma wiele do zaoferowania całym rodzinom. Sprawdź, co możesz tutaj robić podczas wyprawy z pociechami.

Plac zabaw w Sulechowie

W Sulechowie znajduje się kilka placów zabaw, które pokochają Twoje dzieci. Miejsca wyposażone są w huśtawki, zjeżdżalnie oraz inne ciekawe atrakcje. Gwarantujemy, że maluchy spędzą tam mnóstwo czasu, a Ty ze swoim partnerem zyskasz trochę wolnej przestrzeni. Do najbardziej popularnych placów zabaw w Sulechowie należą te zlokalizowane:

  • przy Armii Krajowej 75A;
  • przy ul. Piaskowej;
  • na osiedlu Zacisze.

Wycieczka na ratusz

Ciekawą propozycją dla większych dzieci może być wycieczka na ratusz w Sulechowie. To budynek, którego korzenie sięgają do XVI wieku. Obecnie został odnowiony oraz zainstalowano na nim klimatyczne oświetlenie. Ratusz można podziwiać z ziemi lub wejść na jedno z jego pięter, z którego rozprzestrzenia się widok na całą okolicę. Budynek jest udostępniany zwiedzającym od poniedziałku do piątku. Dla maluchów będzie to prawdziwa gratka!

Kino w Sulechowie

Jeśli Ty i Twoja rodzina zmęczycie się aktywnym wypoczynkiem w Sulechowie, koniecznie sprawdźcie repertuar kina! Znajduje się ono w Sulechowskim Domu Kultury i gra największe hity filmowe. Choć projekcje nie są wyświetlane zbyt często, to zdecydowanie warto zaplanować wizytę w tym miejscu z dzieciakami. Z pewnością będzie to dla nich miła odskocznia od intensywnego zwiedzania miasta.

One thought on “Co robić z dziećmi w Sulechowie?

Dodaj komentarz