Gdzie zjeść w Sulechowie? – najwyżej oceniane restauracje w tym mieście

Każdy z nas uwielbia podróżować. Najczęściej wybieramy się na zagraniczne wyjazdy lub urlop w polskich, dużych, turystycznych miejscowościach. A może w końcu nadszedł czas na coś nowego? Może czas zainteresować się czymś mniej konwencjonalnym i popularnym? Jeśli chcesz spróbować czegoś nowego lub jeśli jesteś fanem zwiedzania małych, polskich miasteczek to mam dla Ciebie nie lada gratkę!

Najlepsze restauracje Sulechowa

Sulechów to małe miasto położone w województwie lubuskim. Warto jednak trafić do tego wyjątkowego, niepozornego miasteczka z wielu różnych powodów.

Gdzie zjeść w Sulechowie?

  • Tadż Mahal – do tego miejsca zjeżdżają się osoby z całej okolicy żeby posmakować przepysznej, indyjskiej kuchni. Dania pełne aromatów, oryginalny wystrój i świetna atmosfera!
  • Restauracja Gardenbistro – restauracja z różnymi typami kuchni. Od makaronów, przez zupy, po burgery. Jednak smak pierwsza klasa!  Duży plus za sporo wegetariańskich i wegańskich opcji.
  • Pizzeria De Facto – w tym zestawieniu nie mogło zabraknąć pizzy! Ta z De Facto jest pulchna, typowo polska z dużą ilością dodatków. Mniam!

Po jedzeniu możemy nabrać ochoty na zwiedzanie Sulechowa, więc przedstawiamy – Co można tam zobaczyć, zwiedzić i jak spędzić czas? Zamek z wieżą i mury obronne z XIV wieku – dość przyzwoicie zachowane ruiny, świetne miejsce dla fanów historii. Ratusz miejski – to bardzo ciekawy budynek, odrobinę przypominający tureckie meczety. Ciekawy spot dla miłośników miejskich rynków i skwerów. Barokowa uliczka przy ul. Kopernika – przepiękne miejsce na letnie spacery lub sesji fotograficznej.

Odwiedzanie małych miasteczek może sprawić, że na nowo zakochasz się w swoim kraju i poznasz jego najskrytsze tajemnice. Sulechów zdecydowanie jest jednym z nich!