Dzień Dziecka w Sulechowie: Sport, muzyka w programie weekendowych atrakcji

Majowy długi weekend to czas radosnego świętowania, a w gminie Sulechów już tradycyjnie przygotowano szereg wydarzeń z okazji Dnia Dziecka. Kalendarz imprez jest pełen różnorodnych propozycji dla najmłodszych, ale również dorosłych. Miłośników aktywnego stylu życia czekają sportowe zmagań, melomanom proponuje się koncerty, natomiast miłośnicy historii będą mogli uczestniczyć w wojskowych ceremoniach.

Łukasz Duch, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji „Sulechowianka”, zapewnia, że 1 czerwca przyniesie wiele emocji: „W Sulechowie obchodzimy Dzień Dziecka na nasz ulubiony sposób – aktywnie i sportowo”. Również tego dnia na miłośników łowienia ryb czeka nie lada gratka – zawody wędkarskie.

Tomasz Rybarczyk, rzecznik prasowy gminy Sulechów podkreśla, że jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią kontakty z naturą: „Zawody wędkarskie to świetna alternatywa dla młodych ludzi, którzy kochają spędzać czas na łonie natury”.

Kulminacją weekendowych atrakcji będzie niedzielny koncert, który urozmaicony zostanie licznymi atrakcjami dla najmłodszych. Joanna Lange, specjalistka ds. promocji w gminie Sulechów, zwiastuje niezapomnianą niedzielę: „Nasze wydarzenie to nie tylko muzyka, ale przede wszystkim mnóstwo zabaw dla dzieci”.