Śmiech i rozrywka podczas Lubuskiego Festiwalu Komedii w Sulechowie – SuLeFKa

Pierwsza salwa śmiechu zabrzmiała w sali widowiskowej Sulechowskiego Domu Kultury, gdzie odbył się festiwal komediowy. Przez dwie pełne emocji noce, widzowie mieli okazję doświadczyć niepowtarzalnej atmosfery stand-upu i improwizacji. Ciekawość budzi pytanie: kto zgarnął główną nagrodę, zdobywając sympatię publiczności?

Główne atrakcje pierwszego dnia były zapewnione przez takich artystów jak Janusz Pietruszka, Wojciech Tremiszewski, Kuba Śliwka i Wojtek Kamiński. Druga odsłona festiwalu przyniosła rywalizację czterech stand-uperów o Złotego Sulecha, prestiżową nagrodę specjalną ufundowaną przez burmistrza Sulechowa, Wojciecha Sołtysa.

Decyzją widzów, najwyższe laury podczas festiwalu przypadły Piotrowi Wojteczkowi. W drugiej części wieczoru na scenie pojawili się również Kuba Dąbrowski, Wojtek Kamiński, Alex Niebrzegowski i Paweł Reszela.

Nie był to jednak koniec atrakcji! Festiwal obfitował także w warsztaty komediowe, które pozwalały na rozwijanie umiejętności improwizacji. W programie nie zabrakło również miejsca dla najmłodszych – dla nich swoją prezentację przygotował łódzki teatr „Po Omacku”, dostarczając młodym widzom niezapomniane chwile radości i śmiechu.