Jak idą pracę nad CTPark Sulechów?

CTP Polska przeprowadza właśnie swoją drugą inwestycję na terenie województwa lubuskiego. Na tym się jednak nie skończy, bo w planach są kolejne.

Firma realizuje w tym samym czasie podobnego kompleksu budynków, tym razem w Iłowie. Jej efektem ma być powstanie trzech budynków, których łączna powierzchnia wyniesie 170 tys. mkw.

Spółka jest jednym z liderów rynku i ma na swoim koncie już spore osiągnięcia. Zyski, jakie do tej pory odnosiła, zachęciły jej zarządców do kontynuowania działalności. Czy inwestycja w Sulechowie okaże się wielkim sukcesem? Wszystko zapowiada się na to, że tak, choć nie można chwalić dnia przed zachodem słońca.

A skoro już mowa o budowaniu, to kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat nowej wieży widokowej w Nadleśnictwie Sulechów.

CTPark Sulechów prawie gotowy

Kompleks budynków, za którego budowę odpowiada CTP Polska, już prawie gotowy. Jego lokalizacja to okolice autostrady A2 oraz trasy ekspresowej S3. Bliski dostęp do obu tych dróg nie jest przypadkowy. Inwestycja ma być z założenia inicjatywą korzystną z perspektywy logistycznej.