Finalizacja budowy kompleksu Panattoni Park Sulechów III

Zakończono ostatnią fazę prac nad konstrukcją Panattoni Park Sulechów III. Ten monumentalny obiekt powstał z myślą o spełnieniu potrzeb internetowego klubu zakupowego specjalizującego się w sprzedaży luksusowej odzieży. Budowa tego kolosa, którego całkowity metraż wynosi prawie 136 000 metrów kwadratowych, uczyniła go jednym z największych centrów logistycznych w regionie.

Dorota Jagodzińska-Sasson, dyrektor zarządzająca w Panattoni, podkreśliła, że jest to jedna z wielu inwestycji, które udało się przeprowadzić i zakończyć w województwie lubuskim w ostatnim czasie. Panattoni Park Sulechów III to kolejny dowód na ich zaangażowanie w tworzenie nowoczesnej infrastruktury.

Budynek kompleksu Panattoni Park Sulechów III został zaprojektowany w sposób ekologiczny i przyjazny dla użytkowników. Jego dach został skonstruowany tak, aby umożliwiać montaż instalacji fotowoltaicznej. Ponadto, obiekt ten jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Deweloper nie zapomniał również o rowerzystach, dla których została przygotowana odpowiednia infrastruktura. Dodatkowo, dla użytkowników samochodów elektrycznych przewidziano punkty ładowania.