Zaproszenie na spektakl multimedialny "Iskry Niepodległej" w Sulechowie

Organizatorzy z gminy Sulechów serdecznie zapraszają na niezapomniane wydarzenie multimedialne zatytułowane „Iskry Niepodległej”. Jest to intrygujące widowisko, które ma za zadanie przedstawić bogatą historię i nieustanne przemiany naszego narodu.

Widowisko „Iskry Niepodległej” zostało zaprojektowane z myślą o edukacji historycznej młodzieży. Jak zaznacza Tomasz Rybarczyk, rzecznik prasowy gminy Sulechów, seans skierowany jest głównie do młodych ludzi, którzy ukończyli 10 lat. Podkreśla on, że celem tego wydarzenia jest poszerzenie ich wiedzy na temat historii Polski.

Tomasz Rybarczyk zaznacza również, że oprócz samego seansu, goście będą mieli okazję spotkać pracowników projektu, którzy chętnie odpowiadają na wszystkie pytania i pomagają pogłębić zdobytą wiedzę. Rzecznik podkreśla, że pomiędzy seansami przewidziany jest czas na rozmowę i dalszą naukę.

Kolejną wartą podkreślenia informacją jest fakt, że widowisko „Iskry Niepodległej” odbędzie się 27 września w godzinach od 9:00 do 17:00 oraz 28 września od 9:00 do 15:00. Lokalizacją wydarzenia będzie przyczepa multimedialna, która stanie na parkingu w pobliżu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Doktora Judyma w Sulechowie. Wstęp na to wydarzenie jest całkowicie bezpłatny.