Kuszące atrakcje wodne dla dzieci i młodzieży w ośrodku ,,Sulechowianka” podczas ferii zimowych 2024

Z entuzjazmem informujemy, iż Ośrodek Sportu i Rekreacji „Sulechowianka” oferuje młodym osobom możliwość doświadczenia niezwykłych atrakcji wodnych, specjalnie przygotowanych na czas ferii zimowych 2024. Dzieci i młodzież mają wyjątkową okazję na przeżycie niesamowitej przygody.

W Sulechowie, znów pojawi się bardzo popularny wodny tor przeszkód. Zapewniamy jednak, że tym razem będzie on prezentował się w zupełnie nowym wydaniu. Jego poprawiona wersja ma sprawić jeszcze więcej radości i emocji – zapewnia Łukasz Duch, dyrektor sulechowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Dyrektor Duch podkreśla również, że od 20 do 22 lutego na terenie obiektu zostanie zorganizowane spotkanie z nurkami. Z pewnością będzie to niezapomniane doświadczenie dla wszystkich uczestników.

Również, aby zachęcić jak najwięcej młodych osób do skorzystania z oferty ośrodka, dyrektor Duch postanowił obniżyć ceny wejść na basen na czas trwania ferii zimowych.

Na basenie miejskim w Sulechowie, młodzi entuzjaści sportów wodnych będą mieli również możliwość spróbowania swoich sił w nurkowaniu. To dodatkowa atrakcja, która na pewno przyciągnie wielu chętnych.